skip to Main Content
KUCHARY

DOŁĄCZ DO SANGI KUCHAR

Zostań Joginem z Żelaza

Jogini z Żelaza

Jogini z Żelaza to grupa ludzi, którzy tworzą bezpośrednią Sangę ośrodka w Kucharach. Rozumieją oni, że ośrodki odosobnieniowe nie mają naturalnej, licznej Sangi, a podobnie jak ośrodki miejskie, potrzebują wsparcia przez cały rok.

jogin-z-zelaza-2017

Jak to działa

Możesz regularnie wspierać finansowo funkcjonowanie i rozwój Kuchar poprzez comiesięczne składki członkowskie.

Ciągły napływ drobnych, ale regularnych darowizn jest niezwykle istotny dla wzrostu i rozwoju każdego ośrodka. Darowizny wykorzystywane są na pokrycie codziennych wydatków, opłacanie rachunków za media czy finansowanie niezbędnych prac. Każda nadwyżka przeznaczana jest na inwestycje i remonty – akcje, na które obecnie zbieramy fundusze dodatkowo.

Korzyści

Formalną korzyścią są zniżki na kursy medytacyjne oraz koszty każdego pobytu w Kucharach skalkulowane na najniższym poziomie.

Niezmierzalną korzyścią jest satysfakcja wynikająca z budowania otwartej mandali przyjaciół, która razem pracuje, medytuje i świętuje, przynosząc pożytek sobie i współtworząc inspirującą ofertę dla innych.

Dołącz

Zarejestruj się i zrób pierwszy przelew a najlepiej – od razu zdefiniuj zlecenie stałe. Regularność Twoich wpłat jest dla nas kluczowa.

Back To Top
Search